You Are Here: Home » لژیون خانم ها » گزارش عملكرد لژيون ليدي جونز خانم ناهيد فوادي 96/06/10

گزارش عملكرد لژيون ليدي جونز خانم ناهيد فوادي 96/06/10

به نام قدرت مطلق الله

لژیون با استادی : خانم ناهید فوادی ، با دستور جلسه  وادی چهاردهم و تاثیر آن روی من ، در روز جمعه مورخ : ۹۶/۶/۱۰ راس ساعت ۸/۵ صبح در پارک طالقانی آغاز به کار نمود .

rt3b5m4d5s7hn0r8anh

خلاصه سخنان استاد :

آنچه باور است محبت است و آنچه نیست ظروف تهی است. با نام خدای بزرگ، خدای عشق و هستی ما زمانی که وارد لژیون جونز شدیم، عشقهای زیادی داشتیم . عشق به خوردن ، عشق به خوابیدن ، عشق به بی تحرکی و استراحت کردن . ما آموخته ایم که انسان ۴ مقوله دارد : عقل ، ایمان ، عشق و خمر . کسی که خمرش درست کار نکند عاشق که نمیشود هیچ ، افسرده است . کسی که بدون عقل عاشق شود ، می شود شیدای مستان . اگر بدون ایمان هم عاشق شوی باز هم یک جای کار می لنگد . عشقی درست است که با آگاهی و دانایی باشد . در آن موقع ایمان کامل پیدا می کنیم به آن عشق . حالا با عقل آن عشق را زیبا می کنیم . ما در جونز سفر کردیم و توانستیم با عقل و ایمان نیروهای خفته درونمان را بیدار کنیم . وقتی که آگاهی و علم پیدا کردیم متوجه شدیم که باید ورزش کنیم و کم کم غذایمان را کم کردیم و بوسیله آن نیروهای خفته ی درونمان به هدف اصلی رسیدیم . درست مانند درختی که در زمستان خشک به نظر می رسد اما درونش نیروهای فراوان و زندگی جریان دارد و کم کم در بهار آن نیروهای خفته بیدار می شوند و برگهای تازه رشد می کنند و این همان عشق است که  به زیبایی جوانه می زند .

عشق انواع مختلفی دارد . به نظر من شروع عشق ، عشق به خداوند و خالق است . حالا میتوانم بگویم که اگر کسی عاشق خدا باشد عاشق خودش می شود . اگر عاشق خودت نباشی هرگز نمیتوانی عاشق کس دیگری بشوی. عاشق بودن یعنی اهمیت دادن . تا زمانی که به خودت و سلامتی خوداهمیت ندهی ، هرگز عاشق خودت نیستی . ما باید خودمان را دوست داشته باشیم و به سلامتی جسم و روانمان اهمیت بدهیم . باید با ورزش کردن و تغذیه درست به خودمان اهمیت بدهیم و برای جسم و روهمان ارزش فراوانی قائل شویم . هیچ چیز مثل ورزش روح ما را جلا نمی دهد و پالایش نمی کند .
شنونده ی واقعی ما پروردگار است . او خود عشق است و ما هرچه بگوییم گوش می کند . وقتی انسان عاشق خودش می شود . تازه عشق بازی را یاد می گیرد . آن موقع است که عاشق آدمهای دیگر می شود . حتی ممکن است عاشق آدمهای بد هم بشود . چون حالا هیچ کینه ای به دل ندارد . و چقدر آرام و راحت و سبک است انسانی که کینه ای به دل نداشته باشد . او حالا حتی برای آن انسان بد دعا هم میکند . کم کم عاشق طبیعت می شود و سپس عشق به پروردگار را تجربه می کند . از همه اینها بالاتر عشق خداوند به مخلوقش است . خدایی که اینقدر بزرگ است عاشق آدم بشود . او عاشق تمام ما انسانهاست . او هر لحظه از رگ گردن هم به ما نزدیکتر است . خداوند درون توست و درون تو میچرخد . اگر عشق را بشناسی ، عشقی را که خداوند به تو دارد را متوجه خواهی شد. این عشق بالاترین نوع عشق است و اگر زمانی عشق خدا از ما قطع شود ، ما یک انسان بی مصرف خواهیم شد . خداوند انسانهای خوب و بد را دوست دارد و میخواهد هردو را راهنمایی کند تا تزکیه شوند و به رستگاری برسند . چون خودش آنها را آفریده و برایش هیچ فرقی ندارند. خدا میخواهد که آن انسان بدیها را پاک کنند و پالاش شوند و به پاکی برسند . بدون عشق انسان قادر به انجام هیچ کاری نیست . حتی باید عاشق بود تا بتوان کارهای بد انجام داد و کسی که مواد میزند یا دزدی میکند ، دروغ می گوید یا غیبت میکند ، عاشق این کارهای ضد ارزش است . با عاشق شدن میتوانی به هر چیزی دست پیدا کنی . وقتی واقعا عاشق خودت و سفرت بشوی میتوانی موفق شوی و تا زمانی که عاشق خودت نباشی هرگز سفر خوبی نخواهی داشت . من عشق به لیدی جونز را همیشه دارم و از او متشکرم و همچنین از آقای زرکش تشکر می کنم که تفکرشان باعث شد تا درهایی برای من باز شود و بتوانم مسافر سفر جونز بشوم . ما با فرهنگ و آموزشهای کنگره عاشق شدیم و رشد کردیم . عشق به نظر من کامل ترین احساس انسانی است . عشق چیزی است که اگر به آن برسی تازه ظروفی که کامل بوده است لبریز می شود . کسی که محبت ندارد خالی است . انرژیهای بسیاری دارد اما آنها خفته اند . با عشق میتوان آن انرژیهای خوابیده را بیدار کرد . نه تنها با مرگ عشق از بین نمی رود بلکه جاودان می شود و وسعتی پیدا میکند به اندازه بی کران و این بسیار زیباست . عشق در همه جا هست و در تمام دنیا و تمام کرات جاریست چون خداوند همواره در حال فرستادن امواج عشق به تمام دنیاهایی است که آفریده است . از خدای بزرگ می خواهم دل کسانی را که با عشق غریبه هستند با آن آشنا کند . بدترین انسانها هم لحظه ای با خودشان تنها می شوند و به خودشان و اعمالشان فکر می کنند ، و این همان عشق است . او هم می خواهد کاسه خود را از عشق پر کند . بزرگترین نعمتی که خداوند به انسان داده است عشق است که بواسطه آن میتوان از نعمتهای دیگر او هم بهره مند شد .

عصای حضرت موسی به تنهایی فقط یک عصا بیشتر نیست  . عشق حضرت موسی بود که در عصایش جاری می شد و آن را تبدیل به یک معجزه کرده بود .

سپس استاد در مورد فواید انجیر فرمودند :
انجیر منبع بسیار خوبی از پتاسیم است، یک ماده‌ی معدنی که به کنترل سطح فشار خون کمک می‌کند. فیبر محلول، پکتین، موجود در این میوه آزادانه در بدن حرکت می‌کند و از کلسترول جلوگیری می‌کند.

دستور جلسه هفته آینده : رسیدن به فرمان عقل و هوشیاری در امر تغذیه

سی دی هفته : صحرا
دبیر : مسافر ریحانه

About The Author

Number of Entries : 749

© 2012 Powered By jones.ir

Scroll to top