You Are Here: Home » لژیون خانم ها » گزارش عملكرد لژيون ليدي جونز خانم زهره حسيني 96/2/15

گزارش عملكرد لژيون ليدي جونز خانم زهره حسيني 96/2/15

به نام قدرت مطلق الله

جمعه، لژیون لیدی جونز سرکار خانم زهره حسینی، در نمایندگی پارک طالقانی با دستور جلسه سالگرد تشکیل لژیون لیدی جونز 15/02/96 رأس ساعت ۸: ۳۰ آغاز بکار نمود.

2aoji2pfpmexh3p6epq

استاد: راهنما شدن یک موهبت است که نصیب انسان می‌شود، باید خواسته‌تان قوی باشد تا به آن دست پیدا کنید. تصویر آنچه را که می‌خواهید داشته باشید را تا زمانی که تصویر آن را متصور نشوید نخواهید رسید. به نظر من زمانی که خود را می‌بینید یک انرژی در درونتان می‌چرخد و باعث به وجود آمد یک تحول در شما می‌شود و آن انرژی به شما در رسیدن به هدفتان کمک می‌کند.

مشارکت: خواسته بسیار اهمیت دارد، از خدمت تا خیانت به‌اندازهٔ یک مو فاصله است. مثال شخصی می‌گوید من درس می‌خوانم تا قبول شوم و شال کمک راهنمایی را بگیرم این خیانت است، اما شخصی که درس می‌خواند هدفش قبولی و خدمت کردن است و می‌خواهد با نجات یک نفر قوم و نسلی نجات بخشد، هر دو مفتخر به داشتن شال کمک راهنمایی هستند، اما این کجا و آن کجا؟

آن‌قدر باید جهان‌بینی ما تغییر پیدا کند تا به این نقطه برسیم که ما انسان هستیم نه آدم، برای انسان بودن فرصت کم است و برای آدم بودن فرصت زیاد است.

استاد: عشق و محبتی که در لژیون حاکم است را با هیچ‌چیز نمی‌توان محاسبه کرد. شما اگر تشکر کردن را نیاموزید خودتان ضرر می‌کنید.

وظیفهٔ راهنما این است که تشکر کردن را به رهجویان بیاموزد، اگر یاد نگیرد و انجام ندهد مقصر کمک راهنما است. این تشکر حتی می‌تواند یک خط نوشته باشد، جناب مهندس همیشه تأکید می‌کنند، ما در کنگره 4 مراسم داریم که ما در این 4 مراسم باید قدردانی کنیم. یک قدردانی هم زمان رهایی داریم. شده به یک خط نوشته از راهنما تشکر کنیم، مبلغی که در پاکت می‌گذارید اهمیتی ندارد مهم نفس کار شما است. ما باید بخشندگی را یاد بگیریم.

در وادی 14 آمده است، تشکر از خدا، تشکر از خلق خداست. خداوند بندگانش را وسیله قرار داده است که پیامش را به یکدیگر برسانند، تک‌تک ما یک وظیفه و رسالتی روی زمین داریم که باید آن را پیدا کرده و انجام دهیم. ما زمانی که وارد یک سیستمی می‌شویم موظف هستیم، تابع قوانین آن باشیم تا سیستم را دچار مشکل نکنیم.

ما باید در کنگره 60 تابع فرامین و قوانین جناب مهندس باشیم، زیرا اشتباهات ما کل سیستم را زیر سؤال می‌برد.

مثال: در منزلم میهمانی می‌گیرم و با اعضای خانه تقسیم‌کار انجام می‌دهم، به دخترم، همسر و پسرم نیز هرکدام یک مسئولیت بخشی از کار را واگذار می‌کنم، درواقع من به آن‌ها اعتماد می‌کنم، اما آن‌ها در زمان پذیرایی کم‌کاری می‌کنند و مسئولیتشان را به نحو احسنت انجام نمی‌دهند و ممکن است باعث ناراحتی میهمان‌ها شوند، در ظاهر من کاری نکردم که باعث‌ها ناراحتی آن‌ها شود، اما اعضای خانواده‌ام دور از چشم من باعث ناراحتی آن‌ها شده‌اند.

کنگره نیز این‌گونه است، اگر ما جناب آقای مهندس را به‌عنوان شخصی که فرمان می‌دهند، قبول داریم باید تابع فرامین ایشان باشیم و اگر قبول نداریم از سیستم خارج شویم، زیرا با اشتباهاتمان سیستم کنگره و جناب مهندس را زیر سؤال می‌بریم.

صحبت‌های استاد راجع به دستور جلسه:

کسانی که آمدند و از لژیون بهره بردند که فبها و اما آن‌های که آمدند و بهره نبردند، شرایطشان خیلی بدتر از آن‌هایی هستند که اصلاً نیامده‌اند، یعنی وارد سیستم شدند ولی از این موهبت استفاده نکردند.

تشکیل لژیون لیدی جونز تفکر بسیار خوبی بود، اگر فعالیت لژیون‌های لیدی جونز ادامه پیدا نکند باز هم تفکری پشت آن نهفته است و ما تابع فرامین جناب مهندس هستیم.

در طی این سال‌ها اتفاقات خوبی برایمان رقم خورد، ما توانستیم بسیاری از بیماری‌های که در وجودمان بود را درمان کنیم، سفر حالمان را خوب می‌کند. در ایام عید هنگامی‌که نظم برنامه‌هایمان بر هم می‌خورد، حال خوبی نداریم. در اینجا ما فقط به دنبال کاهش وزن نیستیم، می‌خواهیم در کنار کاهش وزن حالمان نیز خوب باشد. در طول سفر ما توانستیم ذائقه و طبیعت غذا خوردنمان را تغییر دهیم. در طول سفر سعی می‌کنیم همه‌چیز را در حد تعادل و به‌اندازه مصرف کنیم.

اگر به‌طور مثال من با خوردن غذایی حالم خراب می‌شود، آن غذا را در طول سفر امتحان کنم، ببینم چه خواصی دارد؟ چرا من از آن غذا خوشم نمی‌آید؟ و غیره

استاد: ما با یک سری مسائل نمی‌جنگیم، اگر تلاشتان را کردید و نتیجه نگرفتید، آن موضوع فرق دارد، اما اگر زبانی می‌گویید تلاش کردید و نتیجه نگرفته‌اید، این کار فریب دادن خودتان است.

کاملاً مشخص است، چه کسی فرمان را اجرا و چه کسی اجرا نمی‌کند. باید بین شخصی که فرمان را اجرا می‌کند و فردی که اجرا نمی‌کند فرقی قائل شد باید محرومیت برایش ایجاد کرد تا قدر فرمان را متوجه شود

استاد: چرا گاهی بعضی از رهجویان فکر می‌کنند علامهٔ دهر شده‌اند و دیگر به آموزش نیازی ندارند، ما همواره به آموزش‌های جدید وابسته هستیم.

نکته: اگر خواسته داشته باشید، محال ممکن است راه انجام آن را نیابید، تنها در جهت صراط مستقیم حرکت نمایید

اگر من نام پروردگار را به زبان می‌آورم باید توانایی امتحان پس دادن را نیز داشته باشم. مثال اگر یک‌مرتبه یک پلنگ مقابل من قرار گرفت، اگر واقعاً من نام خدا را آن لحظه می‌آورم باید به او ایمان داشته باشم، با خود بگوییم این پلنگ با من کاری ندارد، چون توکل من به خدا است و اگر کاری هم انجام دهید خواست قدرت مطلق است، یعنی رسیدن به مقام رضا و تسلیم.

اگر خودمان را به خدا بسپاریم قطعاً به مقام رضا و تسلیم دست می‌یابیم، کلید مشکلات در دست خودمان است، به سختی‌های زندگی به چشم آموزش بنگرید و همیشه از پروردگار مدد بخواهید. ظرفیت در تمام مراحل زندگی مطرح است، خداوند به‌قدر ظرفیت هر انسانی به او راحتی یا سختی می‌دهد، گاهی به علت عدم ظرفیت خدا بعضی موهبت‌ها را از ما می‌گیرد، پس سعی کنید ظرفتان را بزرگ نمایید

دستور جلسهٔ هفتگی: وادی نهم و تأثیر آن روی من

تکلیف جلسه آینده لژیون: نوشتار وادی نهم، نوشتار سی دی هفته (آماده بودن همهٔ اعضاء راجع به دستور جلسه و سی دی هفته)

تهیه و تایپ گزارش: مسافر لیدی جونز حمیده

ثبت گزارش: مسافر لیدی جونز خانم زری

About The Author

Number of Entries : 749

© 2012 Powered By jones.ir

Scroll to top