You Are Here: Home » لژیون خانم ها » گزارش عملکرد لژیون خانم ناهید فوادی در تاریخ 1395/11/29

گزارش عملکرد لژیون خانم ناهید فوادی در تاریخ 1395/11/29

به نام قدرت مطلق الله

لژیون با استادی خانم ناهید فوادی، با دستورجلسه  وادی دوازدهم و اجرای آن ، در روز جمعه مورخ ۹۵/۱۱/۲۹، راس ساعت ۸/۵ صبح آغاز به کار نمود .

photo_2017-02-06_14-54-04(1)

خلاصه سخنان استاد

در آخر امر، امر اول اجرا میشود.دراین وادی جای کلمه ی اول و آخرباهم عوض شده است. ابتدا انسان یک خواسته نا پخته و خام درذهن دارد ، اما بین اول ، یعنی شروع آن فکریاهدفش و آخر یعنی رسیدن به خواسته اش زمان مشخص و حساب شده ای وجود دارد ، که میبایست خیلی دقیق و کامل طی شود . تا موقعی که انسان زندگی میکند همیشه تابع زمان است و زمان یکی از پارامترهای مهم دراین جهان است . هرکس تابع زمان نباشد تابع قانون نیست . گذشت زمان هرگز متوقف نمیشود وحقیقت هرگزعوض نخواهد شد ، چرا که مطلق و محض است وهرکسی که پارامتر زمان را در نظر نگیرد پیوسته در زندگیش و تمام کارهایش لنگ است وهرگز به جایی نخواهد رسید. وقتی من به زمان اهمیت ندهم در واقع یکی ازمهم ترین مشخصه های زندگی را ندید گرفته ام ، که در این شرایط این خود من هستم که صدمه اش را میبینم. می گویند عجله کار شیطان است وما میدانیم که شیطان تابع زمان نیست و هرکاری را هرموقع که بخواهد انجام میدهد. هرکسی هم که زمان را در نظر نگیرد ، مانند شیطان عمل میکند . اوهرکاری را که دلش میخواهد بدون فکر کردن انجام خواهد داد . کسی که در جهت شیطان ، حرکت کند ، به واسطه ظاهر زیبا و فریبنده ی اودر ابتدا احساس خوبی دارد ، اما غافل از این است ، که این احساس دروغی بیش نیست .

غذا میبایست با آرامش و کم کم و سرزمان خودش پخته شود واگرما شعله را زیاد کنیم غذا سریع میپزد اما جا نمیوفتد .آن غذا به ظاهر پخته شده ودرواقع داخلش خام است . کسی هم که تابع زمان نباشد وکارهارا بدون درنظرگرفتن زمانش با عجله انجام دهد و نگذارد زمان مشخص شده برای آن کار سپری شود ، دقیقا مثل همان غذای نیمه پخته ای میماند که به ظاهر پخته شده و کار انجام گرفته است، اما درواقع ازدرون نیمه پخته وخام است وآن کار به سرانجام نرسیده است.

تمام تجربیات ، آموزشها ، تفکرهای ما و تمام ساختارهای وجود ما همه و همه در اثر گذشت زمان بوجود آمده اند .

خدای بزرگ حقیقت محض وجود ماست. هرچقدرما قوانین خداوند را بجا نیاوریم و رعایت نکنیم سرانجام میبایست حقیقت را بپذیریم . انسانهایی که قوانین زندگی را میپذیرند وتابع واقعیتها میشوند ، کسانی هستند که همیشه موفق خواهند بود و به جایگاههای بالایی خواهند رسید.

اکثرانسانهای بزرگ تاریخ بشریت ، انسانهای مهم ، پیامبران و بزرگان درزندگی خود برای رسیدن به خواسته و هدفشان همیشه تلاش کردند و پشتکار داشتند و ناامید نشدند. در ضمن اینکه همیشه تابع زمان نیز بوده اند. برای مثال  ادیسون شاید هزاران بار تلاش کرد و هرگز شکست را نپذیرفت و همیشه جلو میرفت وناامید نمیشد، به همین خاطر توانست با پشتکاروسعی و کوشش خود به هدفش دست پیدا کند. در واقع کسی میتواند برایتان از موفقیتهایش تعریف کند که ابتدا از شکستهایش برای شما بگوید.

یک کودک نوپا آنقدر زمین میخورد و دوباره بلند میشود تا سرانجام میتواند روی دوپا بایستد و به خوبی راه برود . اما با این حال پدرومادر همیشه کنار او هستند و کمکش میکنند. نباید دست کسی را گرفت باید گذاشت تا او خودش تلاش کند و بلند شود و به خواسته اش برسد. حمایت کردن خیلی خوب و ارزشمند است اما باید بگذاریم یک رهجو، شاگرد و کودک به زمین بخورند ، شکست بخورند تا به موفقیت برسند . اگر ما شکست بخوریم و تلخی آن را درک کنیم ، آن موقع است که موفقیت برای ما شیرین و لذتبخش خواهد شد.

در بیرون از کنگره چه درمورد چاقی چه سیگار و چه درمورد ترک مواد مخدر خیلی از مردم دیدگاه متفاوتی دارند و براین باورند که اصلا امکانش نیست که چنین افرادی نجات پیدا کنند . اما ما شاهد این بوده ایم که واقعیتهایی در کنگره در اثر تجربیات وتلاشهای پی درپی و اعتقاد به پروسه زمان ، بوجود آمده است. اگرما میخواهیم در آخر امر( یعنی بعد از گذشت زمان مشخص ) تفکر اول ما اجرا شود ، حتما میبایست تابع زمان باشیم و باید از لحظه لحظه های عمرمان استفاده کنیم . نه اینکه بنشینیم و هیچ حرکتی نکنیم و منتظر گذشتن زمان بمانیم . این درست نیست که ما منتظر باشیم زمان مقرر بگذرد تا ما به خواسته و فکرمان برسیم بدون اینکه حرکت و تلاش کنیم . در واقع اینطورنیست که خواسته بدون تلاش اجرا شود این مقوله شرط و شروطی دارد. و باید از حداکثر زمان استفاده کنیم. نباید بیکار بنشینیم . در بیکاری افکار بد و ضدارزشها به سراغ انسان میایند . نباید دست از تلاش برداریم . باید خدمت کنیم ، کارکنیم ، دنبال هنر برویم تا بتوانیم در آخر پویا ازاین جهان برویم . پویا کسی است که با پویایی اش در آخرامر، امراولش اجرا میشود.

و درادامه استاد فرمودند : ما باید برای محیط زیستمان ارزش قائل شویم و به بچه ها آموزش دهیم که به طبیعت احترام بگذارند . اگر کودک ما حتی یک نهال کوچک با دست خودش بکارد ، دیگر هرگز شاخه درختی را نخواهد شکست. زنبورها، سنجابها، کلاغها و همچنین خیلی حیوانات دیگر سهم عظیمی در کاشت و بوجود آوردن درختان در روی کره زمین دارند. اما متاسفانه انسانها درحال نابودی این کره خاکی و ازبین بردن محیط زیست حیوانات هستند . ما باید تا جایی که میتوانیم تلاش کنیم و به پاکیزه کردن کره زمین کمک کنیم . هیچ اشکالی ندارد که ما زباله دیگران را جمع کنیم ، نباید بگوییم که به ما ربطی ندارد. چراکه این مهم به ما مربوط میشود و درواقع وظیفه ماست . ما باید لژیون خدمتگذار کره زمین باشیم .

سپس استاد فرمودند:

اگر شبها نمیتوانید بخوابید ، تاچندساعت قبل از خواب مصرف مواد غذایی حاوی کافئین مانند چای و قهوه را قطع کنید . همچنین بهتر است بعدازظهرها ورزش کنید تا به خواب شب کمک کند و نکته مهمتر این است که حداقل یک ساعت قبل از خواب از موبایل استفاده نکنید و مشغول به خواندن کتاب شوید.

ودرانتهای جلسه ، لژیون با دعای کنگره به پایان رسید .

دستورجلسه هفته آینده : جهان بینی و فرق نگاه در مساله تغذیه

سی دی هفته : رنج ابدی

دبیر لژیون : مسافر ليدي جونز ریحانه

ثبت گزارش مسافر ليدي جونز زري

About The Author

Number of Entries : 749

© 2012 Powered By jones.ir

Scroll to top