You Are Here: Home » لژیون آقایان » گزارش عملکرد لژیون آقایان مورخ 96.02.22

گزارش عملکرد لژیون آقایان مورخ 96.02.22

به نام خدا

Jones-Msn1

جلسه این هفته لژیون لیدی جونزآقایان رأس ساعت 8:00 با استادی آقا میلاد و با دستور جلسه ” وادی نهم و تاثیر آن روی من  ”  در تاریخ 22 /02/96  برگزار شد.
خلاصه سخنان استاد:
ترتیب وادی ها  بر اساس یک هماهنگی است ،  در لژیون جونز ما کاهش تدریجی غذا و افزایش نقطه تحمل در برابر گرسنگی را داریم، در این وادی صحبت از تدریجی اضافه کردن نیرو است که بدون اینکه متوجه شویم، نقطه تحمل در ما بوجود می آید،دقیقا مثل پله برقی که بدون اینکه متوجه شویم آرام آرام بالا می رویم،در وادی نهم ما زور زیادی نمی زنیم و خسته نمی شویم، در این وادی گفته شده باید زمان بدهیم و تکرار مداوم داشته باشیم، بحث زمان یکی از قوانین زندگی است  و نمیتوانم زمان را حذف کنم ، پس من برای بالا رفتن نقطه تحمل باید زمان را در نظر بگیرم و همجنین تداوم در هر کاری باعث دگرگونی در زندگی من خواهد شد و در تمثیل های مختلف داریم که باید ادامه داد و خسته نشویم ، و نکته بعدی در این وادی آهسته و پیوسته زندگی کردن است ، چه خوب است که ما آرام زندگی کنیم ، در زندگی شهری ما ناچارا سرعت گرفتیم و شاید بهمین دلیل از زندگی لذت نمی بریم دقیقا مثل سفر که باید از مسیر هم لذت ببریم و این آهستگی باعث افزایش نقطه تحمل خواهد شد ، همانطور که رفته رفته چاق شدیم باید در جهت معکوس آن حرکت کنیم که مستلزم صرف زمان و تداوم است.

خلاصه مشارکت دوستان:
رضا : اینکه ما تجربیات مان را در زمینه سلامت زندگی در اختیار هم بگذاریم از برکات اینجاست، قانون افزایش  نقطه تحمل خیلی به مساله کنترل و درست استفاده کردن از مواد غذایی را فرا گیریم، روش تدریجی و کم کردن یک لقمه  در هر پله، باعث افزایش نقطه تحمل خواهد شد ، من در اوایل ممکن است ریزه خواری داشته باشم اما اگر هوشیار باشم، زمان میان وعده هم را یادآوری می کنم میتوانم تحملم را بر اساس این وادی افزایش دهم. و این  به آرامی و آهستگی با یک شیب ملایم انجام میگیرد.
پرویز : دانایی و  تعادل در تمام آموزش های کنگره است و من تعادل اکثرا نداشتم و در لژیون جونز من آگاهی و تعادل فرا گرفتم ، در وادی نهم من یاد گرفتم برای تعادل  باید ظرفیت خودم را بدانم و همین که هستم را بدرستی حفظ کنم و خیلی ایده آل فکر نکنم ، همه نمی توانند 40 کیلو وزن کم کنند ولی همینکه نفس را کنترل کنی و بتوانی چشم پوشی کنی و کار هرکسی نیست.
حمید : وادی نهم در تمام سطوح زندگی میشه دید و در بحث تغذیه بسیار بیشتر دیده می شود و رعایت کردن نقطه تحمل در تغذیه خیلی خیلی مهم است ، صرف نظر کردن از غذا و در شرایط مختلف نیاز به دانایی بالایی دارد.من در ورزش همیشه از ایروبیک فراری بودم و برای همین نتیجه نمی گرفتم واین یک زمان برد که توانستم با این ورزش ارتباط برقرار کنم و منظم بشوم.
امیر :با تکرار منظم هر کاری میتوان صفات را عوض کرد و از وادی نهم به وادی دهم رسید، من در اوایل لژیون جونز، خیلی هم راحت نبود و بسیار اذیت شدم، من چندین وعده غذایی می خوردم و حتی تا مدتی شبها شام نمی خوردم ، و به تدریج توانستم میزان غذا را کم کنم.و بی نظمی ها را  در اثر تکرار منظم توانستم درست کنم.
حسن : برداشت من از وادی این است که در این وادی ما یک نیروی ناشناخته داریم که با شناخت  آن به تمام خواسته هایمان خواهیم رسید،من فرامین را رعایت نمی کردم ، و همیشه به خودم دروغ می گفتم ، من آرام آرام توانستم فرامین را در درون خودم اجرا کنم.
امرالله : آب با تکرار می تواند مسیر خودش را بدرستی باز کند و ما برای انجام هر عملی باید  دانایی داشته باشیم و من یک زمانی می خواستم یک شبه به تناسب اندام برسم و نتیجه نگرفتم و این به دلیل آن بود که فقط شور داشتم، و این روش دی اس تی در همه زمینه ها کاربرد دارد.
علی : من بدلیل اشتباهاتم در لژیون لیدی جونز نتیجه نگرفتم و من یک مشتری داشتم که سریع وزن کم کرد و دلیل آن هم حذف کردن برنج و نان بود و من خواستم این کار را بکنم،ولی نتیجه نگرفتم چون حجم غذایم بیشتر شده بود،و نتوانستم موفق شوم.
مهدی سلطانی :  وادی نهم تشریح روش دی اس تی است ، و این در فرهنگ ما هم بوده ( آهسته و پیوسته بودن )و در تمام آموزش های دنیا می گویند تکرار منظم و زمان را در نظر بگیریم،و این حتی در در آمدزایی هم جواب می دهد.روش دی اس تی در همه جا جواب می دهد، و مثل آچار فرانسه ای است که همه جا جواب می دهد ، ما اکثرا می خواهیم سریعا به نتیجه برسیم،و معمولا نمی شود همه کارها را با هم انجام داد. ما ادعایی نداریم که فقط این روش جواب می دهد، مهم این است که شما فقط یک روش را در نظر بگیرید ( مثل دین است ) .مثلا ممکن است طب سنتی هم جواب بدهد ، باید فقط همان روش را رفت .
مزیت های روش دی اس تی این است که شما فشاری را بر بدنتان تحمیل نمی کنید،و به تدریج عادتهای زندگی شخص تغییر می کند ، در دو سه ماه میشود وزن کم کرد اما نمیشود سبک زندگی را  در این مدت تغییر داد. من بعد از 5 سال توانستم ورزش را بخشی از زندگی ام کنم.
نکته بعدی این است که همین که شروع به حرکت می کنیم، نیروهای تاریکی شروع به فعالیت می کنند ، و در حقیقت اصل سفر ما همین است که بتوانیم بر این نیروها غلبه کنیم و تزکیه و پالایش در تغذیه همین است. پس ما در اینجا یاد می گیریم نیروی بازدازنده را به نیروی مکمل تبدیل کنیم .توان ذهنی با توان واقعی خیلی متفاوت است ، (مثل وزنه برداران) ، و در نتیجه سراغ دوپینگ می روند، شاید  نتیجه هم بگیرند اما او یک دوپینگی است، کسی که در تغذیه با روش های سریع کم می کند ، ممکن است وزنش کم هم بشود، اما مثل آن ورزشکار دوپینگی است که هم برایش ضرر دارد  و مسلما ثبات هم ندارد.

نویسنده؛ مسافر لیدی جونز حمید ، رهجوی آقای مهدی سلطانی

About The Author

Number of Entries : 291

© 2012 Powered By jones.ir

Scroll to top