You Are Here: Home » لژیون آقایان » گزارش عملکرد لژیون آقایان در تاریخ 95.12.13

گزارش عملکرد لژیون آقایان در تاریخ 95.12.13

به نام خدا

jpnes-ht-rahnama (8)

جلسه این هفته لژیون لیدی جونز آقایان رأس ساعت 8:00 با استادی آقای حسن و با دستور جلسه؛ اهمیت تشکیل لژیون و تجربه من در تاریخ 13/12/95 برگزار شد.
خلاصه سخنان استاد:
اگر امروز من از ورزش و غذا لذت می‌برم همه به دلیل حضور مستمر در لژیون است.
برای من این‌طور بود که چهارده ماه آمدم در لژیون نشستم کاهش هم نداشتم ولی از این خوشحال بودم که افزایش هم ندارم. سعی کردم خودم را در جمع نگه‌دارم تا اینکه بالاخره نتیجه هم حاصل شد.
تنهایی کار برای انسان سخت می‌شود. گاهی نعماتی در اختیار ما است که قدر آن‌ها را نمی‌دانیم. اگر در جمع باشیم می‌توانیم به هم نگاه کنیم و جلو برویم.
تغییراتی که در همه اعضاء لژیون به وجودمی‌آید باعث پدید آمدن حس خوب می‌شود و این حس خوب است که حرکت را در انسان پدید می‌آورد و ساختاری را به وجودمی‌آورد که انسان به نتیجه برسد.
من در لژیون هستم تا آموزش بگیرم پس در مقابل مقررات این لژیون بسیار سخت‌گیر هستم و سعی کرده‌ام که تمامی اصول و مقررات لژیون را انجام بدهم چون در لژیون جونز ما با خودمان روبرو می‌شویم و در همین فضا است که می‌توانیم در با توجه به کسب دانایی لازم خودمان را بهتر بشناسیم و نقصان‌های خودمان را پوشش بدهیم.
در لژیون این آموزش را می‌گیریم که چه چیزهایی برای ما مفید و چه چیزهایی برای ما مضر است. چه جیزی را حذف کنیم و چه چیزی را اضافه کنیم.
اگر لژیون نبود موفقیت و رهایی هم نبود چون آموزش نبود.
لژیون جونز از ساعت 5/6 تا ساعت 9 است یعنی ورزش ما هم بخشی از لژیون است. در تمام موارد لژیون باید حضورداشته باشیم؛ یعنی هم آموزش می‌گیریم و هم خدمت می‌کنیم. برای خدمت کردن باید خودمان پیش‌قدم باشیم و تلاش کنیم.
حضور مستمر در لژیون یعنی دیده شدن بهتر توسط راهنما و گرفتن مشاوره بهتر و نتیجه بهتر در انتهای کار.
خلاصه مشارکت دوستان:
مرتضی:
انسان نیازمند داشتن یک محور است و این نیاز از بدو تولد انسان وجود دارد، از مادر آغاز می‌شود و بعد معلم و همکلاسی، دوستان و … این رازمانی که وارد کنگره می‌شویم داریم و این بار محور را باراهنما و هم لژیونی‌ها داریم.
مقاله‌ای که اینجا برای من تکلیف می‌شود این کل هفته من را درگیر می‌کند و با حضور در لژیون من در وضعیت مطلوب باقی خواهم ماند.
صادق:
در زندگی کارهایی همیشه وجود دارند که ما برای آن‌ها ارزش قائل هستیم.در هر کاری هم باید نگاه کنیم ببینیم چقدر برای کاری که انجام می‌دهیم ارزش می‌گذاریم. اگر برای رسیدن به‌تناسب اندام اینجا هستیم برای این چقدر تلاش می‌کنیم و چقدر به این موضوع ارزشمی‌دهیم.
برای رسیدن به اهداف خودمان نیاز داریم ابزار داشتهباشیم و این ابزار را لژیون به ما می‌دهد، نشریات و آموزش‌ها هستند که ابزار را در اختیار ما قرار می‌دهند.
تا وقتی‌که چیزی راداریم باید قدر آن را بدانیم، چون فرصت‌ها همیشه نیستند اگر آن‌ها را از دست دادیم شاید دیگر به دست نیاید. صندلی‌های خالی در لژیون یعنی فرصت‌هایی که در حال از دست رفتن است.
راهنماها همیشه هستند چون دانسته‌اند برای آموختن باید حضور داشت و صبور بود. کسانی که حضور دارند و کار انجام می‌دهند به نتیجه رسیده‌اند.
باید اول به فکر خودمان باشیم و طوری برنامه‌ریزی کنیم که اولویت ما حضور در لژیون باشد. اگر لژیون را با صبحانه عوض کنیم نتیجه‌ای هم برای ما نخواهد بود.
حمید:
همه اعضاء لژیون جونز به دلیل تجربیاتی که دارند از اهمیت حضور در لژیون جونز آگاهی دارند. تکامل در جمع صورت می‌گیرد و ما مشکلاتی را که در آینده خواهیم داشت را در لژیون دریافت می‌کنیم.
لژیون یک عشقی دارد که اگر به وجود بیاید از خیلی از مسائل انسان را بازمی‌دارد. باید تفکرات ما درزمینهٔ تغذیه ساماندهی بشود و این دقیقاً کاری است که در این سیستم برای ما انجام می‌شود.
لژیون در هفته فقط یک جلسه است و خدمات محدودی در آن وجود دارد ولی من باید در این‌یک جلسه حضورداشته باشم. بدانم دستور جلسه چیست و در همه مسائل مشارکت داشته باشم.
نتایج خوبی که در سفر حاصل می‌شود برای حضور ما در لژیون است. ورزش اگر در شرایط خوبی قرار می‌گیرد به دلیل آموزش اینجاست.
علی:
در مرحله‌ای به دلیل عدم کاهش وزن تصمیم گرفتم لژیون را رها کنم حتی در مراحلی دچار اضافه‌وزن هم شدم ولی حضوری که داشتم که در ابتدا اصلاً هم جدی نبود فقط در حد این بود که بیایم و یک اطلاعاتی اولیه‌ایکسب کنم و بروم ولی همین موضوع باعث شد مطالبی را جذب کنم که رفته‌رفته از خیلی مسائل جلوگیری شد و خیلی چیزها رعایت شد و من هم در مسیر درست قرار گرفتم.
رضا قلی پور:
لژیون محلی است که ما در آن آموزش می‌گیریم و این‌یکی از اضلاع مثلث دانایی را تشکیل می‌دهد یعنی من اگر قرار است درزمینه تغذیه به دانایی مؤثر برسم بایستی در لژیون حضورداشته باشم.
وقتی ما یک اشکالی را برطرف می‌کنیم یک حس خوبی درون انسان به وجودمی‌آید و این تولید انرژی می‌کند. این حس اگر به وجود بیاید انسان به آموزش علاقه‌مندمی‌شود. در سی دی بازتاب آقای امین مثال کوه را می‌زنند که اگر کوهی تنها باشد سردتر خواهد بود در انسان هم این موضوع صادق است. اگر تنها باشیم انرژی دریافت نمی‌کنیم ولی حضور ما در لژیون باعث می‌شود انرژی کسب کنیم.
در انتخاب غذا یا نحوه استفاده از غذا، تنوع در نوع غذا و … همه این‌ها یک اصولی دارد که باید بیاموزیم تا نتیجه بگیریم. در این جمع به دلیل وجود حس مشترک نتیجه مطلوب هم‌کسبمی‌شود.
مسئله تغذیه همیشه هست و کسب دانایی در این زمینه هم باید همیشه باشد.
برنامه‌ریزی ما برای طول هفته، حضور در لژیون، تغذیه، ورزش و … این‌ها اگر در تعادل قرار بگیرد ازنظر فیزیک هم ما در تعادل خواهیم بود.
علی:
لژیون یک کلمه فرنگی است که برای مشورت و دورهم جمع شدن در امور نظامی به کار گرفته می‌شود. امروز هم ما دورهم جمع می‌شویم و از نظریات و دانش هم استفاده می‌کنیم.
این لژیون‌ها یک فرکانسی دارد که باید در آن فرکانس باشیم در غیر این صورت از مسیر خارج می‌شویم.
سیاوش:
هر وقت سر لژیون بودم مطلب جدیدی یاد گرفتم و این برای من این موضوع را به اثبات رسانده که حس و علم باید در کنار هم حرکت کنند.

نویسنده؛ مسافر لیدی جونز بهنام (نمایندگی اراک)، رهجوی آقای مهدی سلطانی

About The Author

Number of Entries : 291

© 2012 Powered By jones.ir

Scroll to top