You Are Here: Home » لژیون خانم ها » گزارش عملكرد لژيون ليدي جونز خانم ناهيد فوادي 96/05/06

گزارش عملكرد لژيون ليدي جونز خانم ناهيد فوادي 96/05/06

به نام قدرت مطلق الله

لژیون با استادی خانم ناهید فؤادی، با دستور جلسه از وبلاگ لژیون لیدی جونز چگونه استفاده می‌کنم؟ مقاله‌نویسی و خدمت در سایت لژیون لیدی جونز روز جمعه مورخ ۹۶/۵/۶ رأس ساعت ۸/۵ صبح در پارک طالقانی آغاز به کار نمود.

rt3b5m4d5s7hn0r8anh
خلاصه سخنان استاد:

حدوداً تا ۷_۸ سال پیش در کنگره چیزی به اسم سایت وجود نداشت. تنها مرکز پخش اطلاعات نشریات کنگره  واقع در شعبه آکادمی بود که می‌توانستیم از آنجا جزوه‌ها و سی‌دی‌ها را تهیه کنیم. کلاً ارتباط با کنگره بسیار سخت‌تر از حالا بود. کامپیوتر بود اما به این شکل به‌صورت سایت و آن‌هم این‌قدر کامل و جامع نمی‌توانستیم از اطلاعات و اتفاقات داخل کنگره آگاه شویم. هر چیزی در دنیا دو صورت منفی و مثبت دارد. استفاده کردن از اینترنت و سایت‌های مختلف هم به همین ترتیب است و دو صورت منفی و مثبت دارد. هرکسی با توجه به نیازهای درونی‌اش و مراحل نفسش در اینترنت دنبال آن چیزی که نیاز دارد می‌گردد ‌. ورزش، غذاهای مختلف، موسیقی، نجوم و هزاران مطلب دیگر. هرکدام از ما ممکن است بنا بر رشته خودمان دنبال مطالبی در سایت‌های مختلف باشیم

زمانی که ما وارد فضای اینترنت می‌شویم، ممکن است با هزاران هزار مطلب مثبت و منفی برخورد کنیم. دنیا دنیا اطلاعات وجود دارد و موارد بسیار منفی و منحرف‌کننده هم وجود دارند که خیلی‌ها شاید دنبال‌روی آن‌ها بشوند. این ما هستیم که چه موردی را انتخاب می‌کنیم و درواقع انتخاب با ماست. خیلی‌ها از طریق سایت کنگره توانستند حتی باوجود اینکه هرگز به آکادمی نیامده بودند سفر کنند و از راه دور آموزش گرفتند و به‌خوبی سفرشان را به پایان رساندند و حتی رها شدند. این امکانات سایت کنگره برای ما راه را بسیار هموار کرده است، به‌گونه‌ای که اگر کسی زمانی به خاطر مشکلی نتوانست در لژیون حاضر شود بتواند با ورود به سایت کنگره و مطالعه قسمت موردنیازش اطلاعات آن زمان را به‌راحتی به دست بیاورد.

لیدی جونز هم سایت دارد و همواره مطالب و دستور جلسات هفتگی و متن‌های آموزنده در آن قرار می‌گیرد. سایت لیدی جونز مربوط به فرهنگ و تفکر لیدی جونز است. در این سایت تمام موارد و همچنین آغازنامه هم موجود و در دسترس ما است.

در سایت کنگره می‌توان به‌راحتی سخنان جناب مهندس دژکام یا آقای امین را که هر چهارشنبه گذاشته می‌شود، مشاهده کرد و مطالعه نمود. حتی می‌توان به‌صورت آنلاین به صحبت‌های ایشان گوش داد و تصویرشان را دید؛ و این‌ها همه پیشرفت‌هایی است که امروزه در کنگره انجام‌گرفته است که سال‌ها قبل نبود. پس باید از این امکانات وسیع نهایت استفاده را بکنیم. ممکن است کسی به‌وسیله استفاده از سایت و اطلاعات از راه بسیار دور به رهایی برسد اما کسی که داخل لژیون نشسته است نتواند به‌خوبی او سفر کند. و این بستگی به انسان دارد که چطور از این امکانات بهره‌برداری و برداشت کند. امروزه انسان‌ها از چت کردن بسیار استفاده می‌کنند. چت کردن هم می‌تواند به سمت و سوی مثبت و خوب باشد و هم می‌تواند منفی و در جهت کارهای غیراخلاقی و نادرست باشد. درست مانند هر چیز دیگری که صورت منفی و مثبت دارد. ممکن است با یک چت کردن کوتاه بتوان مشکل رهجویی را با چند کلمه حل کرد و باعث آرامش او شد.‌ پس هر چیزی راه خودش را دارد. امیدوارم که بتوانیم به‌خوبی و از راه درست از این تکنولوژی نهایت استفاده را ببریم.

در انتها استاد فرمودند:

تأثیر نوشیدن آب خنک بر عملکرد ورزشی ورزشکاران را میدانید؟

نوشیدن آب خنک قبل از ورزش باعث تأخیر در افزایش دمای مرکزی بدن می‌شود. مطالعات دیگری نیز گزارش نموده‌اند که در هوای گرم، نوشیدن نوشیدنی خنک (4 درجه سانتی‌گراد) قبل و در هنگام ورزش باعث بهبود عملکرد ورزشی تا 10 درصد می‌شود.

حتی نشان داده‌شده است که در دویدن 5000 متر، مرطوب نمودن صورت دونده با آب خنک منجر به کاهش دمای پیشانی و افزایش فعالیت عضلانی و درنهایت بهبود عملکرد ورزشی دونده می‌شود و نیز، گزارش‌شده است که نوشیدن آب در هنگام ورزش سطوح هورمون رشد را بیشتر افزایش می‌دهد.

همچنین مستدل شده است که کم آبی یا ننوشیدن آب به مقدار کافی در طول روز باعث خستگی می‌شود. نوشیدن 500 میلی‌لیتر آب باعث افزایش 30% سوخت‌وساز می‌شود. در مردان چربی‌ها و در بانوان کربوهیدرات‌ها، سوخت اصلی این افزایش سوخت‌وساز هستند.

برای ورزشکارانی که در هوای گرم دچار کم‌آبی شده‌اند؛ آب‌خنک در دمای 16 درجه سانتی‌گراد است (همان دمای آب خنکی که از شیر آب می‌آید)

و در انتها لژیون با دعای کنگره به پایان رسید.

دستور جلسه هفته آینده: وادی سیزدهم و تأثیر آن روی من

سی دی هفته: تکنولوژی

دبیر: مسافر ریحانه

About The Author

Number of Entries : 749

© 2012 Powered By jones.ir

Scroll to top