You Are Here: Home » لژیون خانم ها » گزارش عملكرد لژيون ليدي جونز خانم ناهيد فوادي 96/4/30

گزارش عملكرد لژيون ليدي جونز خانم ناهيد فوادي 96/4/30

به نام قدرت مطلق الله

لژیون با استادی خانم ناهید فوادی ، با دستور جلسه معادله عملکرد ( حس- تغذیه )، در روز جمعه مورخ ۹۶/۴/۳۰ راس ساعت ۸/۵ صبح در پارک طالقانی آغاز به کار نمود .

rt3b5m4d5s7hn0r8anh

خلاصه سخنان استاد :

حس یکی از اضلاع مثلث عشق است . حس اولین قوه بکارگیری مغز است . اگر ما حس نداشته باشیم با یک انسان مرده هیچ فرقی نداریم . ما با حس است که زنده هستیم و زندگی می کنیم . اگر قلب بتپد اما احساسی وجود نداشته باشد مانند کسی هستیم که اصلا زنده نیست .

عشق مانند هر چیز دیگری در دنیا ، هم میتواند در جهت مثبت باشد و هم در جهت منفی . حس هم میتواند هم منفی باشد و هم مثبت . همه ما در طول سالها  حسهای منفی را بسیار تجربه کرده ایم اما هنوزهم کامل نشده ایم . بعد از سالها شاید هنوز هم جلوی دیگران رل بازی کنیم و آنچه  را احساس میکنیم نشان ندهیم و حسهای واقعی خود را پنهان کنیم . ما میتوانیم آنقدر قشنگ برای دیگران بازی کنیم که هیچ کس نتواند حس واقعی ما را بفهمد . ما باید همیشه خودمان را آنالیز کنیم . این کار باعث می شود که حسهای منفی و مثبت خود را شناسایی کنیم . آن موقع است که می توان جای آنها را باهم عوض کرد. ممکن است کسی عاشق کنف کردن دیگران ، سرزنش کردن بقیه ، دروغ گفتن و یا حتی دزدی کردن باشد که (البته اینها به عقبه او برمی گردد) . اینها همه و همه عشق به جهت منفی هستند .

سالهای سال بی توجه به امر مهم ورزش بودیم که نقش بسیار مهمی در سلامتی بدنمان داشت . اگر ورزش را با حس خوب انجام ندهیم و یا اینکه به زور ورزش کنیم هیچ فایده ای ندارد و نتیجه ای نمی گیریم . اگر لژیون جونز بیاییم و مرتب ورزش هم  بکنیم و غذا هم به اندازه و نه بیشتر بخوریم ، اما حس خوبی نداشته باشیم و حس ما واقعی نباشد ، هرگز وزنمان کم نمی شود . باید بدانید که حس واقعی چیز دیگری است . ما در حال سفر کردن هستیم و در طول سفر درگیری معنا و مفهومی ندارد . اگر گره ها و درگیری های خود را رفع نکنیم ، نمیتوانیم خوب سفر کنیم . حتی ممکن است در سفر دوم هم باشیم اما هنوز گره داشته باشیم و همچنان دچار چراهای ذهنمان باشیم . چرا من… و همه اینها باعث می شود که سفرمان خراب شود و موفق نشویم . در سفر DSTهم خیلی ها سفر کرده اند و رها هم شده اند اما سفر کرده های خوبی نیستند ،چون حس آنها خوب نیست وکارهایی انجام می دهند که معلوم می شود به ظاهر سفر کرده اند و رها شده اند . اگر سنگهامون رو با خودمون باز نکنیم نمیتوانیم خوب سفر کنیم و به رهایی برسیم . ما باید به خودمان که در حال سفر هستیم کمک کنیم.

تغذیه با حس ما کاملا درگیر است .دقیقا مانند گره ها که بر روی کم کردن وزن تاثیر می گذارند . حس های ما روی تغذیه ما تاثیر فراوانی میگذارند . درست مانند لقمه های حرام که اکثرا دیده اید که چه تاثیری بر روی زندگیها گذاشته است و کسی که لقمه حرام خورده است عاقبتش چه شده است . آن همان حسی است که میگوید آیا پولی که در آورده ام حلال است ؟ آیا حق کسی را پایمال کرده ام ؟ آیا این لقمه نانی که سر سفره زن و بچه هایم آورده ام حلال است ؟ هم این ها همان حس ماست .حس ما شناور است و منتقل می شود . برای مثال زمانی که هم درآمد حلال است و هم نانی که می خوریم حلال و پاک است اما ما باز هم داخل خانه گره های خودمان را داریم . یا اگر حس خوبی نداشته باشیم غذایی را که ساعتها برای پخت آن  زحمت کشیده ایم ، خوب و خوشمزه نمی شود . همچنین اگر همه با حس خوب و با عشق تمام آن غذا را استفاده کنیم ، اما خورنده های خوبی نباشیم  و سر میز غذا جر و بحث کنیم و در مورد هر چیزی شروع به صحبت و دعوا کنیم حس بدی به ما می دهد . باید سر سفره غذا آرام باشیم ، سکوت کنیم، تمرکز کنیم وقبل از خوردن شکر گذاری کنیم ، باید غذا را با حس خوب و افکار خوب و بسیار آرام بخوریم . اگر غذا را با عشق و با حس خوبی  بخوریم ، زمانی که این مواد وارد بدن ما میشوند آنقدر حس ما خوب است که احساس می کنیم درون ما سلولهای بدن در حال نواختن یک ارکسر سمفونیک هستند . و این به خاطر حس ناب و عالی است .حس و تغذیه با هم رابطه جالبی دارند ‌. اگر حس خوب باشد و تغذیه هم خوب باشد این دو با هم تبدیل به یک معادله زیبا خواهند شد . حالا اگر حس بد باشد و حتی اگر غذا هم خوب باشد تبدیل به یک معادله بد خواهد شد . تمام موجودات حتی درختان هم در حال نواختن موسیقی هستند . حال اگر ما با یک حس زیبا و خوب به این موسیقی ها گوش دهیم ، حتی صداهای آزار دهنده مثل صدای دلر زدن به دیوار هم دیگربرایمان ناراحت کننده نخواهد بود . همیشه می شود با شنیدن یک موسیقی حسهای شاد ویا حتی حس منفی گرفت . زمانی که با حس خوب و مثبت غذایی را که آن هم سالم و خوب و همچنین حلال است را وارد بدنمان میکنیم ، عمل تغذیه آغاز می شود و سوخت و ساز انجام میگیرد . در این زمان اگر حس خوب باشد این تغذیه باعث شروع احتراق در بدن و در ادامه رشد سلول های ما میشود .

حالا یک سمفونی زیبا نواخته می شود و رشد قشنگی انجام میگیرد . این موسیقی که نواخته می شود ، غذای روح ماست .حال اگر غذایی را که در این لحظه بدن مصرف کرده است درست و با حس خوب نخورده باشیم ، به روح ما آسیب می رساند چرا که باید بدانید ، این موارد تک تک به یکدیگر ربط دارند .

سپس استاد فرمودند:

آیا میدانید هویج چه فواید خوبی برای بدن دارد ؟ موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود . خاصیت ضد پیری دارد و از چین و چروک پوست جلوگیری میکند. به ضخیم و قوی شدن تار و ریشه های مو کمک می کند و از ریزش مو جلوگیری می کند . قند خون را کنترل می کند . خطر ابتلا به سرطان ریه ، پستان و روده بزرگ را کاهش می دهد .

و در انتها لژیون با دعای کنگره به پایان رسید .

دستور جلسه هفته آینده: از وبلاگ لژیون لیدی جونز چگونه استفاده می کنم ؟ مقاله نویسی و خدمت در سایت لژیون لیدی جونز

سی دی هفته : حرمت
دبیر : مسافر ریحانه

About The Author

Number of Entries : 749

© 2012 Powered By jones.ir

Scroll to top