You Are Here: Home » لژیون خانم ها » گزارش عملكرد لژيون ليدي جونز خانم زهره حسيني 96/2/22

گزارش عملكرد لژيون ليدي جونز خانم زهره حسيني 96/2/22

به نام قدرت مطلق الله

جمعه، لژیون لیدی جونز سرکار خانم زهره حسینی، در نمایندگی پارک طالقانی با دستور جلسه وادی نهم و تأثیر آن روی من، مورخ 95/2/22 رأس ساعت ۸: ۳۰ آغاز بکار نمود.

 2aoji2pfpmexh3p6epq

استاد: شخصی در طول سفر بهتر نتیجه می‌گیرد که فرمان‌بردار باشد و تکالیف لژیون را به‌درستی انجام دهد. زمانی که وادی‌ها و مطالب کنگره را به‌دقت بنویسید و مطالعه کنید مطالبی را می‌آموزید و به مسائلی پی می‌برید که حتی در تصورتان نمی‌گنجد.

سعی کنید با تفکر به سی‌دی‌ها گوش دهید و آن‌ها را بنویسید، قطعاً در مطالب آن کلید مشکلاتتان را خواهید یافت.

مشارکت راجع به دستور جلسه:

مشارکت: در طول سفر جونز مطالبی را آموختم که برایم بسیار مفید و مهم است. متوجه ولع در خوردن شدم، از خوردن هیچ لذتی نمی‌بردم و این مسئله خیلی آزارم می‌داد. با آنکه می‌دانستم بیمار هستم و نباید بعضی مواد غذایی را بخورم، اما ولع مرا به سمت آن غذاها می‌کشاند، غذاهایی را که می‌دیدم باید حتماً آن را استفاده می‌کردم با آنکه خوردنش لذتی برایم نداشت، اما میل به خوردن مرا به سمت آن غذا می‌کشاند، اما از زمانی که سفر جونز را آغاز نمودم، آموختم باید از خوردن مواد غذایی لذت برد و به اندازه و سروقت غذا خوردن را آموختم، اکنون ولع در خوردن ندارم، خودداری از خوردن بیش‌ازحد تعادل را آموختم، در طول سفر قناعت کردن و صرفه جوی در زندگی را نیز آموختم، قبل از سفر روغن بسیار استفاده می‌کردم، اما اکنون از روغن‌های خوب آن‌هم بسیار کم استفاده می‌کنم، دورریز غذایم بسیار کم شده است، زیرا به‌اندازه می‌پزم، قبلاً بسیار از غذاهای فریز شده استفاده می‌کردم اما اکنون هیچ مواد فریز شده‌ای ندارم، با رعایت تمام آموزش‌هایی که دریافت کردم توانستم سلامتی و تناسب‌اندامم را به دست بیاورم.

استاد: انسان تحت تأثیر دو نیرو حرکت می‌کند، یکی برای رسیدن به چیزهای که به او لذت و شادی می‌بخشد، دیگری برای دور کردن چیزهای که عذاب‌آور است.

زمانی که آموزش‌های کنگره را عملی می‌کنید، قطعاً نتیجهٔ آن را خواهید دید.

جناب مهندس می‌فرمایند: شما مطلبی را یاد می‌گیرید و بعد روی آن تفکر کرده و آن را پردازش می‌کنید و بعد آن را عملی می‌کنید، اگر تفکر در کارها وجود نداشته باشد می‌شود دانایی که مؤثر نیست. همانند شخصی که هزار مرتبه سر بر مهر بگذارد وقتی قوانین و فرامین الهی را اجرا نمی‌کند چه سود، می‌شود دانایی که کاربردی و مؤثر نیست.

یادمان باشد سیستم کائنات بسیار هوشمند است، چیزی را به ما می‌دهد که از دیدن آن لذت می‌بریم.

مثال: زمانی‌که شخصی به رهایی می‌رسد و من از دیدن ایشان لذت ببرم سیستم کائنات این را ثبت کرده و آن رهایی را به من نیز می‌دهد، اما زمانی که حسادت می‌کنم و از رهایی دیگران لذت نبرم کائنات آن را ثبت و آن اتفاق برایم نمی‌افتد.

ما انسان‌ها طوری طراحی شده‌ایم که همیشه به سمت چیزهایی که دوست داریم سوق داده می‌شویم و از چیزهایی که دوست نداریم دور می‌شویم.

زمانی است که در اثر ناآگاهی و اطلاعات اشتباهی که به ما داده‌اند به سمت یک سری مواد غذایی جذب شده‌ایم و آن‌ها را استفاده کردیم و نقطه تحمل ما در مصرف آن بالا و بالاتر رفته است.

مثال قبلاً در هفته هر بار که پول دستمان بود، غذاهای فست فودی مصرف می‌کردیم و اکنون در کنگره آموزش گرفته‌ایم، ما نمی‌گوییم نخورید بلکه می‌گوییم کمتر استفاده کنید، وقتی کمتر استفاده کنید نقطه تحملتان بالا می‌رود، وقتی نیروی از کم شروع شود و به درجه بالا و بالاتر برسد، نقطه تحمل پیدا می‌کند.

من مخالف حذف مواد غذایی هستم، اما چیزی که ضدارزش است و ارزش غذایی ندارد و به بدنمان ضرر می‌رساند را چرا باید استفاده نماییم؟ درست است بعضی ضدارزش‌ها خوشمزه هستند، اما بهتر است مصرف آن را آرام‌آرام کم کرد تا جایی که دیگر از مصرف آن ضدارزش استفاده نکنید.

بسیار شنیده‌ایم که می‌گویند قند و نمک و چربی کم‌ مصرف کنید، آیا شنیده‌اید که بگویند اصلاً مصرف نکنید؟ نه چنین چیزی وجود ندارد ما باید همه‌چیز را به‌اندازه و در حد تعادل مصرف نماییم.

یک سفر دومی امکان دارد که یک زمان به سمت ضدارزش‌ها برود، این همان نیروی منفی است که در حال کم و کم شدن است.

زمانی که ضدارزشی را یک مدت طولانی استفاده نکنید، یک‌مرتبه هوس می‌کنید آن را میل کنید، یعنی هنوز آن خواسته در شما وجود دارد، اما میزان آن در شما بسیار کم و کم‌تر شده است.

خیلی‌ها در هوای گرم می‌گویند دلمان هوس بستنی کرده است و گاهی 3 الی 4 بستنی در روز می‌خورند، این کار یک عادت است و ممکن است اصلاً نیاز بدن نباشد، این خواسته را من باید در وجود خودم به وجود آورم، هیچ‌کس دیگر نمی‌تواند جلوی امیال مرا بگیرد.

مشارکت: من گاهی بی‌قصد و غرض چیزی یا کسی را قضاوت می‌کنم در ذهن خودم می‌گوییم اگر مثال من جای او بودم این کار را نمی‌کردم و آن موضوع عیناً برای خودم اتفاق می‌افتد، خیلی از این موضوع ناراحت هستم، چه‌کار باید انجام دهم؟

استاد: ما باید سرمان در کار خودمان باشد، ترس همیشه تفکرمان را از بین می‌برد، شما اکنون آموزش گرفته‌اید و می‌دانید که قضاوت کردن کار درستی نیست. این کار را دیگر انجام ندهید، گاهی باید برگردیم و ببینیم کجا اشتباه کرده‌ایم، قضاوت آن‌قدر ریز است که باید حواسمان به آن باشد. زمانی که قضاوتی را انجام می‌دهیم به آن جایگاه خواهیم رسید، زمانی که حالت از این کار خراب می‌شود و با خودت نبرد می‌کنید این امر خوب است، زیرا نبرد شما موجب حل مشکلتان می‌شود، وقتی آن را حل کردید برنده می‌شوید، به خاطر داشته باشید زمانی که می‌خواهید ضدارزش‌ها را ترک کنید کمی حال خرابی و سروصدا دارید.

ما دوست نداریم انسان‌های تک بعدی باشیم، پس باید آگاهی‌مان را بالا ببریم و آموزش بگیریم و یک راهنما داشته باشیم که مسیر را نشانمان دهد.

ما از تجربیات گذشته استفاده می‌کنیم و روی آینده تفکر می‌نماییم نظر ما این است، زمانی که ما با آگاهی موادغذایی را انتخاب کنیم می‌توانیم بهتر زندگی نماییم، یک مسافر لیدی جونزی باید نگاهش به سفرش باشد، باز هم می‌گویم موهبت‌ها را از خودتان نگیرید بلکه از آن بهره ببرید.

سؤال: من دوست دارم غذا میل کنم، اما زمانی که سر میز غذا می‌نشینم اصلاً نمی‌توانم چیزی بخورم، بیشتر وقت‌ها در ذهنم غذایی را می‌خورم؟

پاسخ: علت‌ها را باید خودتان بیابید، شخصی که در زمین زندگی می‌کند، جسمش به خوردن نیاز دارد، زیرا زمین جسمیت دارد، شما نمی‌توانید بگویید با ذهن غذا می‌خورم و سیر می‌شوم نباید نسبت به نیازهای بدنتان بی‌توجهی کنید، به بدنتان احترام بگذارید تا همیشه سلامت باشید.

در طول سفر نباید بدنتان را به‌هیچ‌وجه گرسنه نگه دارید، میان وعده‌های را استفاده نمایید که شما را تا رسیدن به زمان وعدهٔ اصلی سیر نگه دارد تا در زمان غذا خوردن ولع نداشته باشید.

نکته: سفر دومی‌ها نباید با خود بگویند من دیگر به درمان رسیده‌ام و هر کاری که دوست دارم می‌توانم انجام دهم باید حواستان باشد رسیدن به تعادل و تناسب‌اندام مهم است اما مهم‌تر از آن حفظ آن است.

سؤال: آیا می‌توان از نان و پنیر و هندوانه به‌عنوان یک وعدهٔ غذایی استفاده نمود؟

پاسخ: در سفر جونز ما میوه‌ها را با نان استفاده نمی‌کنیم، گوجه و خیار را نیز زمانی که بکر یعنی بدون نمک باشد می‌توانیم استفاده نماییم.

سخن پایانی برای بدن خودتان ارزش قائل شوید، ما سفر می‌کنیم که حالمان خوب شود پس‌ازاین موهبت به نحو احسنت استفاده نمایید.

دستور جلسهٔ هفتگی: الهام از رمضان و تجربه من از رمضان در سفر لیدی جونز- آداب

تکلیف جلسه آینده لژیون: نوشتار سی دی (آماده بودن همهٔ اعضاء راجع به دستور جلسه و سی دی هفته)

تهیه و تایپ گزارش: مسافر لیدی جونز حمیده

ثبت گزارش: مسافر لیدی جونز خانم زری

About The Author

Number of Entries : 749

© 2012 Powered By jones.ir

Scroll to top